piątek, 26 grudnia 2014

Nowe audycje na temat prowadzenia biznesu. Nowy adres i fanpage.

Czytelników, którzy śledzą moje blogspotowe RSS i agregatory blogów zapraszam na całkiem nową serię audycji na temat prowadzenia biznesu. Jeśli już jesteście lekko znudzeni i przesyceni świąteczną labą i kolejnym filmem z serii "Kevin sam w domu" nowe "strimy" będą jak znalazł.


Kilka słów na temat nowego adresu WWW, gdzie znajdziecie audycje. Ten adres jest kontynuacją bloga który właśnie czytacie na nowym, niezależnym adresie i hostingu. 

Bardzo lubię swojego bloga "Założenie Firmy - Zarabianie Pieniędzy", jednak jest on ulokowany na portalu Blogger, co może, chociaż nie musi ograniczać mnie w pewnych decyzjach biznesowych oraz wolności wypowiedzi, to jednak czyjś* portal, a nie do końca mój własny blog. Zdecydowałem się zatem rozszerzyć go o nową część, zachowując oczywiście dotychczasowy adres (zrobiłem identycznie z innymi blogami na tym portalu i to dualistyczne rozwiązanie mi się sprawdziło).

Zapraszam na nowy adres Zarabianie Pieniędzy!


...oraz na nowy profil na Facebooku:

 https://www.facebook.com/ZarabianiePieniedzy.eu


*portal wujaszka Google

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy czytelnicy! Informuję, że wszelkie nieuzgodnione ze mną przekazy reklamowe i linki w komentarzach są od razu kasowane.

W celu wykupienia reklamy lub linków (w korzystnej cenie) proszę o skontaktowanie się na e-mail: LinuxEurope@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...