czwartek, 31 października 2013

Google Plus kontra Facebook.

W Polsce "rządzi" Facebook, ale moim zdaniem powoli przyjdzie też czas na Google+. Dlaczego tak myślę? W Polsce zaczyna dominować system Android i powiązane z nim usługi Google, praktycznie każda osoba, którą znam posiada urządzenie lub smartfon z Androidem - siłą rzeczy, do skorzystania z wielu usług trzeba założyć sobie konto w Google. Niejako na doczepkę uzytkownikom wciskany jest G+.
 
 
Czy jednak rzeczywiście ludzie aktywnie uzywają G+? Nie do końca, jednak jeszcze niedawno w Polsce dominowała Nasza Klasa, a teraz malo kto wchodzi tam. Facebook jest także moim zdaniem coraz bardziej zawalony pierdołami i reklamami. Wielu znajomych powoli wchodzi tam tylko sporadycznie po początkowym zachwycie... trzeba się osobno logować, zapamietywać kolejne hasła.

A Google Plus już jest, jak pisałem, przy okazji poczty Gmail czy Google Drive. Poza tym G+ staje się coraz bardziej przejrzysty i wygodny... nie ma na co czekać - to jest moment na dodanie tej opcji, którą tak czy inaczej już posiadam przy okazji usług Google.
 
Tak jak ogłosiłem w innych miejscach - na moich blogach już jest dodany plugin G+ oraz Google Plus Button do mojego 'fanpage" na Google - zapraszam Czytelników do zerknięcia i kliknięcia obserwacji
 
 
Ponieważ moje blogspotoqwe dzieła konsoliduję w jednym nowym miejscu - nieodwołalnie i konsekwentnie migruje na własny WordPress - profil jest jeden.
 
Pozdrawiam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy czytelnicy! Informuję, że wszelkie nieuzgodnione ze mną przekazy reklamowe i linki w komentarzach są od razu kasowane.

W celu wykupienia reklamy lub linków (w korzystnej cenie) proszę o skontaktowanie się na e-mail: LinuxEurope@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...