wtorek, 15 października 2013

Uzbrojony po zęby... czyli o przyszłości bloga Zalożenie Firmy.

Blog Założenie Firmy powstał jako podblog tematyczny bloga Racjonalne Oszczędzanie. Pewnego razu wydzieliłem tu tematy typowe dla osoby chcącej założyć własną firmę... freelancera, itp.

Blog Z-F funkcjonował razem i nierozerwalnie z Racjonalnym Oszczędzaniem. Blog nadrzędny jednak został przeniesiony (czy raczej będzie kontynuowany) pod nowym adresem na nowej, niezależnej od Google platformie pod adresem oszczedzanie.info.pl

Poprzednie edycje moich blogów na Bloggerze miały niezłe problemy z SEO-spamem. Utrzymanie czytelników i swobodnej dyskusji przy jednoczesnej ochronie przed spamem przestało być możliwe, nie jestem w stanie jako autor dużej pracować na platformie Google. Wy - moi czytelnicy zasługujecie także na coś więcej!


Tym razem jestem uzbrojony po zęby. Nowej platformy pilnuje Akismet, jeden z najlepszych systemów antyspamowych, zmodyfikowany skrypt komentarzy, najnowszy plugin Captcha oraz ustawienie silnika WordPress blokujace SEO-spam.

4-krotny poziom ochrony? Nie, moi drodzy... to nie obłęd, ale rzeczywistość autora blogów z profesjonalnymi ambicjami.

Mój czas - czas przedsiębiorcy jest cenny - domena na bogspocie jest dysfunkcjonalna i przysparza kłopotów, zamiast stanowić dla mnie atut - migruję zatem na własny hosting i konsoliduję blogi pod adresem www.oszczedzanie.info.pl

Facebook pozostaje ten sam - mianowicie: https://www.facebook.com/RacjonalneOszczedzanie

Kanał RSS jest dostępny pod niezależnym od Google adresem: http://oszczedzanie.info.pl/feed/


P.S. Adres http://zalozenie-firmy.blogspot.com/ pozostaje w pełni funkcjonalnym archiwum z moderowanym systemem komentarzy w systemie Disqus, z blokadą SEO-spamu. Zachęcam do pozostawienia go w RSS, w przypadku publikacji aktuaności lub poleceń artykułów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy czytelnicy! Informuję, że wszelkie nieuzgodnione ze mną przekazy reklamowe i linki w komentarzach są od razu kasowane.

W celu wykupienia reklamy lub linków (w korzystnej cenie) proszę o skontaktowanie się na e-mail: LinuxEurope@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...