czwartek, 16 kwietnia 2015

Postępująca migracja – dylemat przedsiębiorcy: Co by było gdyby?

Przypominam Drogim Czytelnikom wciąż śledzącym blog Założenie Firmy, że zdecydowałem się na migrację na własny hosting i ta migracja powoli postępuje. Działam dwutorowo – po pierwsze udoskonalam, aktualizuję i przenoszę wybrane wpisy z Blogspota na nowy adres. Po drugie tworzę także nowe wpisy oraz nagrania MP3 nie tylko na temat firmy.Migracja z portalu blogowego na własny hosting to de facto założenie bloga od nowa, raz jeszcze. Często w różnych przypadkach, po różnych decyzjach, zadajemy sobie pytanie, co by było gdyby, jak by się potoczył los projektu gdyby zacząć inaczej. W takim przypadku, ponieważ nie da się po prostu wyeksportować zawartości na nowy adres z zachowaniem uzyskanych wcześniej parametrów, jest właśnie szansa na poprowadzenie bloga nowym torem.

W nowym blogu skupiam się już nie tylko na firmie jako takiej, ale także na szeregu zagadnień przydatnych w pracy szerszemu gronu Czytelników oraz na inwestowaniu i zarabianiu w ogólności, stąd zmodyfikowany tytuł nowego bloga Zarabianie Pieniędzy.

Czytelników zapraszam do zerknięcia, dodania rozszerzonego tematycznie bloga w czytnikach, zapisania się na społecznościówki oraz nowy newsletter.
Stary adres oczywiście zostaje jako tak zwany blog zapleczowy/pomocniczy oraz żywe archiwum dotychczasowych dokonań, oczywiście co jakiś czas będą tu nowe wpisy i tak zwane 'zajawki wpisów', natomiast najważniejsza, kluczowa treść jest już w coraz większym stopniu na Zarabianiu Pieniędzy, tym samym zapraszam na kilka nowych wpisów:

Anglicyzmy w polskim biznesie i żenujące błędy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Drodzy czytelnicy! Informuję, że wszelkie nieuzgodnione ze mną przekazy reklamowe i linki w komentarzach są od razu kasowane.

W celu wykupienia reklamy lub linków (w korzystnej cenie) proszę o skontaktowanie się na e-mail: LinuxEurope@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...