sobota, 28 grudnia 2013

Monitoring w firmie - przykład z życia wzięty

@$%^#!!! Ile wam zapłaciłem?!! I jeszcze nie działa? Co mi Pan tu k***a gada, że nie ma centralki - miała być dziś! Co to k**a ma być!!!
- Panie Jarku, naprawdę przepraszamy, za 3 dni w piątek rano będzie i od południa monitoring już będzie działał!
- Noooo... oby tylko!
- Panie Jarku, firma przeprasza, to od nas niezależne - no.... i będzie na pewno zniżka od szefa za ten kłopot... w piątek podłączam na 100% i będzie już się nagrywało...Taka to scena rozegrała się NA FAKCIE (!!!) w jednej zaprzyjaźnionych firm po zakupie systemu monitoringu. Jeśli jeszcze się nie domyśliliście to cała scena była jedną wielką ściemą odegraną przed wszystkimi, nawet szefem ochrony. Za tą, godną Oskara, scenkę poszedł dobry, drogi łyskacz dla montażysty.

Monitoring oczywiście działał od razu a jedyną osobą, która o tym wiedziała był Pan Jarek - szef firmy we własnej osobie.

To co działo się w firmie przez 3 dni - do czasu rzekomej aktywacji systemu - w pale się nie mieści. Trwało zaplanowane wynoszenie i kradzież przez pracowników wszystkiego co się da, za przyzwoleniem i przy aktywnym współudziale... szefa ochrony.

Oczywiście miało to swoje konsekwencje dyscyplinarne i prawne.

Ale to już inna historia.

Niestety, rzekomo zaufani współpracownicy, z dobrym poręczeniem, z dobrych rodzin, znajomi znajomych, itp. okazali się pospolitymi złodziejami.

I co wy na to?

5 komentarzy:

 1. Akurat jestem przykładem osoby, która ma Androida, a ogranicza do minimum kontakt z G+ tj. nie zaglądam na niego wcale. Co innego Facebook. Wydaje mi się, że przekształcenie spółki usług w coś innego, byłoby lepsze dla Google - ale to tylko moje zdanie. Chodzi o to, że teraz - szczególnie G+ - jest wciskane na siłę...

  OdpowiedzUsuń
 2. ooo! Mojemu koledze z pracy by się przydało.. co roku ma problem bo za późno się rozlicza... W tym roku podarowałam mu program pit 2013... średni prezent na urodziny no ale cóż.

  OdpowiedzUsuń
 3. no tak , aale czy Robert na-prawde poleca MLM ??
  a poza tym w ksiazce "Kwadrant ..." pisze On ze wraz
  z swoja zona nie szukali pracy (mieszkajac w .... piw-
  nicy) tylko budowali swoj biznes, pisze takze ze 2-3
  jego pierwsze firmy upadly , zanim zbudowal taka ,
  kt zaczela dzialac wspaniale :-))

  OdpowiedzUsuń
 4. Każdy biznes jest od czegoś i kogoś zależny. Idąc tym Twoim tokiem myślenia to każdy biznes "nigdy nie był, nie jest i nie będzie własnym biznesem!"

  OdpowiedzUsuń
 5. życie nie jest ani czarne, ani białe - tak samo jest z biznesem - choć stopień zalezności MLMów jest odrobinę za dużo dla przedsiebiorcy przyzwyczajonego do relatywnej samodzielności

  zapraszam także na: http://oszczedzanie.info.pl/podcast/multi-level-marketing-czyli-wlasny-biznes-mlm-wady-i-zalety-podcast/

  OdpowiedzUsuń

Drodzy czytelnicy! Informuję, że wszelkie nieuzgodnione ze mną przekazy reklamowe i linki w komentarzach są od razu kasowane.

W celu wykupienia reklamy lub linków (w korzystnej cenie) proszę o skontaktowanie się na e-mail: LinuxEurope@gmail.com

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...